• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlık

Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlık

Son dakika Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlık haberleri ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlık haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlık ile ilgili 7 haber listeleniyor.

Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlık Haberleri

Vatandaşa yakacak yardımı başvuruları başlıyor!

Sosyal devlet anlayışıyla hareket eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ihtiyaç sahibi vatandaşlara kış için yakacak yardımı yapıyor.

Evlilere güzel haber! İndirimler peş peşe getirilecek…

Sosyal devlet anlayışını benimseyen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı evli çiftler için bir dizi düzenlemeyi gündeme aldı.

Her çocuk için nakdi yardım! ‘12 ay boyunca 600 lira’

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ihtiyaç sahibi vatandaşlar için birçok alanda sosyal yardım paketleri oluşturuyor.

Bakanlıktan müjde! 90 milyon TL‘lik dev yardım…

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık vatandaşa müjdeyi verdi. 5 ayrı kategoride 90 milyon liraya yakın yardım yapılacak.

Bakanlık duyurdu! Yardıma ihtiyacı olana 40 bin TL verilecek…

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı barınma problemine çözüm arıyor.

Dar gelirli vatandaşlara binlerce lira devlet desteği! Devletten alınabilecek yardımlar neler? Başvuru şartları ise…

Geçinmekte zorlanan, dar gelirli vatandaşlara devlet destekleri gelmeye devam ediyor. Fakir olduğunu belge ile kanıtlamak gerekiyor ve devlet kurumlar...

SGK'den 918 TL yardım! Süresi dolanın hakkı yanar !

SGK bir yakını vefat eden vatandaşlara, sigortalı olmaları veya geçmişte sigorta primi ödemiş olmaları şartıyla cenaze ödeneği imkânı sunuyor.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz

Sitemizde yayımlanan içerikler editörler tarafından yazılmaktadır. Materyal "Video, Fotoğraf" Telif hakkı veya hak sahibi iseniz içeriğinizin kaldırılması için lütfen bizimle iletişime geçiniz!